HABERLER

BLOG

Her yıl düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansında bu yıl da Anka Çakmak İnşaat A.Ş. olarak yerimizi aldık. Konferansta, sektörün mevcut durumu ve geleceği üzerine faydalı paylaşımlarda bulunuldu.

January 16, 2019

Dokuz ay gibi bir kısa sürede tamamladığımız Erenköy Anka Çakmak Apartmanı daire sahipleriyle buluştu. Birlikte olduğumuz dönem içerisindeki ilgi ve alakalarından dolayı daire sahiplerimize ve çevre sakinlerine teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

July 21, 2018

 

Yakında...

June 15, 2018

welcome to visit my soccer outlet,here go.

Erenköy Gürsoylu sokakta devam eden Anka Çakmak Apartmanı projemizde, dış cephe çalışmalarımız devam etmektedir.İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tuttuğumuz projemiz hızlı bir şekilde ilerliyor.

May 22, 2018

Erenköy semtinin tarihi istasyon meydanına komşu,cephe mimarisi ve peyzajıyla öne çıkan butik projemizde daire teslimlerimizle birlikte oturum başlamıştır. Birlikte geçirdiğimiz süre içerisinde, iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı daire sahiplerimize teşekkür ederiz.

October 20, 2017

Erenköy Anka Çakmak Apartmanımızda yapı ruhsatı alınmasıyla birlikte başlayan hafriyat çalışmalarımız ve izolasyon uygulamamız tamamlanmıştır.Projemizde çift katlı otoparkımız olacaktır.18 Ekim 2017 itibariyle temel betonumuz dökülmüştür. 

October 18, 2017

Minibüs Caddesinin en değerli bölgesinde inşa edilen Girne Apartmanımız konumuna yakışır bir şekilde tamamlanıp her projemizde olduğu gibi planlanan teslim tarihinden önce mülk sahipleriyle buluşmuştur.Komşuluğuyla herkese örnek olan Girne Apartmanı sakinlerimize yeni yuvalarında mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz.

September 15, 2017

İş sağlığı ve güvenliği kapsamında organize ettiğimiz mobil sağlık araçları vasıtasıyla, işyeri hekimimiz öncülüğünde şantiyemizde hizmet veren tüm çalışanlarımız detaylı sağlık taramasından geçirilmiştir. Anka Çakmak olarak önceliğimiz iş sağlığı ve güvenliği... 

May 17, 2017

Göztepe Çemenzar'da yükselen Seher Apartmanımız 15 Mayıs 2017 tarihi itibariyle daire sahiplerimize teslim edilecektir. Minibüs Caddesi ve E5 in yoğunluğuna ayak uyduran projemiz planlanan teslim tarihinden üç ay önce tamamlanıp oturmaya hazır hale gelmiştir.

May 15, 2017

Gerek  sade ve özel mimarisi, gerekse peyzaj ve çevre düzenlemesiyle Kozyatağı Mahallesine artı değer katan Elvin Apartmanımızda daire teslimlerimiz başlamıştır.

April 10, 2017

İstanbul Merkezde Yaşanır...